Zlikvidujte vozidlo ekologicky, bez starostí a VYDĚLEJTE!

dne: 11.04.2014

Kam s autovraky? Jak je zlikvidovat a být přitom šetrní k životnímu prostředí? Nabízíme řešení! Ekologická likvidace autovraků a vozidel v Pardubicích. Autovraky Desenský likvidují vozidla osobní, nákladní, užitková, návěsy a přívěsy. A proč zvolit zrovna nás? Za auto Vám slušně zaplatíme, nikdo Vám nedá víc než Autovraky Desenský. Vozidlo si sami odvezeme. Vystavíme Vám potvrzení o ekologické likvidaci. Každý od nás dostane dárek a každý 50. vyhrává elektrokolo. Takovou nabídku jinde nenajdete! Pomozte nám udělat tento svět čistším a hezčím místem k životu. Nezakládejte si za domem soukromé vrakoviště, dovezte auto do Pardubic!

Co vše Vám můžeme nabídnout? Komplexní servis. Staráme se o vozidlo od začátku až do samého konce. Na zavolání reagujeme rychle, jsme u Vás coby dup a vozidlo si odvezeme. Na registru ekologické likvidace vozidel si poté můžete zkontrolovat, jak byl Váš autovrak ekologicky zlikvidován.

Výkup autovraků

Co je třeba, abychom od Vás autovrak vykoupili? Tak především potřebné doklady: Vaše osobní doklady a doklady od auta. Dejte si pozor na zapomenuté věci ve vozidle. Na vrakovišti by se Vám to hledalo špatně.

Likvidace autovraků

Jaké jsou výhody ekologické likvidace vozidel v Autovraky Desenský? Tak předně – nemusíte dále platit za vozidlo povinné ručení. Auto totiž nelze odhlásit z evidence vozidel, byť je nepojízdné. Po odtažení vraku Vám dodáme potvrzení o ekologické likvidaci vozidla a platba povinného ručení tak pro Vás končí. Zabraňuje se tak hromadění nepojízdných aut na nevhodných místech. Nehrozí nebezpečí, že by z auta unikaly provozní kapaliny, které poškozují životní prostředí.

Jak konkrétně u nás probíhá likvidace autovraku? Třídíme odpad a recyklujeme. Velká část odpadu se může dál využít. Celkový objem odpadu pak není tak velký.

Nechejte si u nás šetrně zlikvidovat autovrak – zbavíte se vozidla a ještě Vám zaplatíme!

nPhoto2 (3) « Zpět

Chcete dostávat informace o našich AKCÍCH, NOVINKÁCH A SOUTĚŽÍCH? Zanechte nám svůj mail:

Novinky

další novinky zde »

Doporučujeme