Kovošrot Pardubice, Kovošrot Choltice - Desenský

Od 1.3.2015 vykupujeme kovy od fyzických osob jen bezhotovostně (složenka, převod na účet). více zde

Mohlo by se zdát, že v provozovně kovošrotu šrotujeme kovy. Pravda je, že kovy vykupujeme, třídíme, lisujeme, abychom zmenšili jejich objem, a v takovém tvaru je pak postupujeme k dalšímu zpracování a využití. Není tedy pravda, že bychom kovy mleli na nějaký jemný prášek, na šrot. Vykupujeme barevné kovy, tedy například měď, hliník, mosaz, dále klasické železo, ocel i nerezovou ocel, a zabýváme se také recyklací kovů z autovraků. Právě autovraky jsou zdrojem velkého množství kovů, a to jak pokud jde o jejich hmotnost, tak i rozmanitost druhů. Rádi rozebereme a zrecyklujeme i váš autovrak – stačí, když kontaktujete kovošrot Desenský v Cholticích nedaleko Pardubic.

 

Ceník KOVOŠROTU

Služby kovošrotu

Kovošrot je společnost, jejímž úkolem je vykupovat, shromažďovat, třídit a dále zpracovávat kovový odpad nejrůznějšího druhu a původu. Sběrné suroviny představují pro mnohé lidi vítanou příležitost, jak se zbavit nepohodlného kovového odpadu – ať už se jedná o vysloužilé vozidlo nebo nějaké strojní zařízení, stavební odpad či cokoliv jiného. Všechny tyto odpady kovošrot Desenský rád vykoupí a pošle je k dalšímu zpracování. Dá jim tak vlastně další život, další příležitost, jak se uplatnit. Odevzdáte-li kovový odpad v kovošrotu, uděláte maximum pro jeho ekologickou likvidaci. Přestože je firma na výkup a zpracování kovošrotu Desenský z Choltic spíše menší firma, je schopná za každých okolností pružně vyhovět přáním a požadavkům svých zákazníků.

Recyklace kovů Desenský

Získávání kovů z přírodních surovin je takový malý technologický zázrak – ale bez kovů bychom se dneska rozhodně neobešli. Ačkoliv se zdá, že nám vládnou plasty, jsou to právě kovy, o které se opíráme. Jejich světové zásoby nejsou neomezené a jejich dobývání například z asteroidů a jiných vzdálených zdrojů zatím patří do říše fantazie. Takže nezbývá než s kovy dobře hospodařit. Kovy tedy sbíráme, odevzdáváme je do sběru či do kovošrotu. Firmy specializované na výkup kovových odpadů jsou důležitým článkem v celém procesu recyklace kovů. Díky nim jsou odpadní kovy znovu uváděny do oběhu a využívány. To znamená úsporu nákladů na těžbu nerostných surovin, jejich přepravu a další zpracování. V Cholticích nedaleko Pardubic je jedničkou v tomto oboru kovošrot Desenský. Neváhejte tedy a svěřte nám svůj kovový odpad, případně autovrak k rozebrání a ekologické likvidaci.

Šrotování kovů Pardubice

Šrotování kovů není vůbec snadné, protože pracujeme s odpadem, který nám naši klienti přivážejí v nejrůznějším množství, v nejrůznějších tvarech a velikostech. Jednotlivé kusy takového kovového odpadu mohou vážit několik gramů, ale také mnoho tun. Taková práce vyžaduje nákladnou a těžkou strojní mechanizaci, protože jen samotná přeprava takto těžkých materiálů není bez výkonných pomocníků možná. Například rozebrat vrak auta zvládnou specializované stroje poměrně hravě.

Naším úkolem je rozebrat kovový odpad na kusy, které jsou právě tak velké, aby bylo možné je slisovat do tvaru krychle. Tyto obří balíky se pak dodávají k dalšímu zpracování v ocelárenských provozech. Jejich další využití není sice právě laciné, přesto se jedná o velmi cenný zdroj surovin, takže nepropásněte příležitost a odvezte své kovové odpady do kovošrotu Desenský. O aktuálních výkupních cenách kovového odpadu vás budou rádi informovat pracovníci kovošrotu Desenský se sídlem v Cholticích u Pardubic.

Otevřít stránky KOVOŠROTU  

Chcete dostávat informace o našich AKCÍCH, NOVINKÁCH A SOUTĚŽÍCH? Zanechte nám svůj mail:

Novinky

další novinky zde »

Doporučujeme